Manifest FOX Beauty Team

Dziś przychodzę do Was z bardzo ważną informacją, dobrą informacją!

Fox Beauty Team to mój ukochany projekt, który jest nieodzowną częścią mojej codzienności. A skoro ukochany i mój, to rozwija się wraz ze mną. Dziś oficjalnie, ze strony Fox Beauty Team usuwam wszystkie inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej.

Spytacie dlaczego, skoro świat jest nimi tak zachłyśnięty?
Otóż dlatego, że uważam, że naturalne zabiegi, które pomagają aktywować mieście do pracy, w połączeniu z ulubionymi nawykami, mam tutaj na myśli picie wody, spacery, czułości, sen, to wszystko sprawia, że nasza skóra będzie cudna, promienna i zachwycająca.
Głęboko wierzę w to co mówię, ponieważ z tych metod korzystały królowe, księżniczki i cesarzowe od lat. A skoro my również jesteśmy takimi księżniczkami, to zasługujemy na to, co najlepsze.

Im dłużej pracuję z Icoon’em, wiem, że to odpowiednia maszyna, dzięki której nasza limfa krąży tak jak powinna, a skoro krąży tak jak powinna, to i nasze mięśnie są rozluźnione, i uwaga co ważne, potrafią się same regenerować, bez zastrzyku. Zatem ICOON pozostaje ze mną na dłużej.

W tym, czym najczęściej będę Wam towarzyszyć, to genialne zabiegi na twarz, które uroczo nazywane są jogą twarzy. Najbliższe miesiące spędzę w towarzystwie najlepszych specjalistów, którzy obiecali, że podzielą się swoimi technikami i wiedzą zdobytą od lat. Ja tą wiedzę będę nie tylko chłonąć, ale od razu zastosuję ją na Waszej skórze, dzięki czemu pobudzę każdą komórkę Waszej twarzy, by była promienna i młoda tak długo, jak chcecie by była młoda.

Joga twarzy, nieinwazyjne zabiegi, to jest nasza przyszłość Drogie Panie i Panowie! Tym samym wkraczam do grona specjalistów, którzy mocno wierzą w profilaktykę i moc pracy nad swoim własnym ciałem.

Naturalnie pozdrawiam i zapraszam do Fox Beauty Team!

Magdalena Lisowska