FOX icoone

Zabiegi medycyny estetycznej.

ICOONE 2.0

Projekt ICOONE® jest inspirowany intuicją profesora Jean-Claude’a Guimberteau, specjalisty w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej, który poświęcił wiele lat na obserwację skóry w zakresie struktury tkanki łącznej: Guimberteau wykazał, że skóra musi być pojmowana jako żywa, ciągła materia, a tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli, które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki. Ta nowa wizja całkowicie zastępuje tradycyjną koncepcję tkanki warstwowej, a tym samym narzuca potrzebę nowego sposobu leczenia skóry.

 

Aż o 25% skuteczniejszy od poprzedniej wersji

ICOONE laser to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, która w połączeniu z energią lasera i światła LED pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Daje możliwości wykonywania zabiegów na całym ciele, twarzy i biuście a skóra naczyniowa, czy luźna nie jest już przeciwwskazaniem. Wykorzystanie energii światła i lasera w głowicy powoduje efekt fotochemiczny w tkankach powodując większą przepuszczalność komórek. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad. Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

Do wszystkich kobiet i mężczyzn. To szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE® jest dobrym rozwiązaniem dla osób:
· z problemami naczyniowymi i obrzękami,
· chcący nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga,
· bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
· przed i po zabiegach chirurgicznych,
· mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
· cierpiących na zaparcia,
· kobiet po porodach,
· uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
· które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł,
· mających problem z luźną skórą,
· walczących z nadwagą i cellulitem,
· po liposukcji,
· mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe.

Programy ICOONE®

Programy kosmetyczne ICOONE® na ciało

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 40 programów kosmetycznych dla kobiet 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych.

Programy kosmetyczne ICOONE® na twarz 

Programy na twarz działają liftingująco, drenująco, poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt. Zabiegi na twarz z wykorzystaniem ICOONE® pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Programy medyczne ICOONE® 

Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne, program na obrzęki likwidujący problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Znajdziemy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach, a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. 

Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i przewlekle występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty

Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, ICOONE® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę. Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry. Potrójna powierzchnia ssąca pozwala również na lepsze przemieszczanie głowic, dzięki czemu operator nie musi wywierać nacisku. W ten sposób obie ręce mogą być używane jednocześnie, co zapewnia klientowi bardziej naturalną i delikatną stymulację, bez zmęczenia operatora. ICOONE® jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wpływ na tkanki:
· W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
· Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów.
· Przyśpiesza metabolizm komórkowy.
· Przyśpiesza metabolizm.

Zalety:
· Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. · Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz. · Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. · Zabieg jest bezbolesny.

Światło LED 650nm

Wpływ na tkanki

· Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
· Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
· Przyspiesza metabolizm komórkowy.
· Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

Zalety

· Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
· Fototerapia LED 650nm nie jest zabiegiem ablacyjnym w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
· Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
· Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.

Laser 915nm

Wpływ na tkanki

· W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
· Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów. · Przyspiesza metabolizm.

Zalety

· Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. · Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz. · Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

Badania kliniczne przeprowadzone na prestiżowych uniwersytetach potwierdzają efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikropęcherzykowej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Zabiegi wykonuje się na całym ciele z uwzględnieniem okolicy biustu. Skóra z rozszerzonymi naczyniami na twarzy i kończynach dolnych nie jest przeciwskazaniem do terapii.

Wskazania do zabiegu na twarz:

· zmarszczki, bruzdy
· modelowanie owalu twarzy
· zmniejszenie porów skórnych
· poprawa kolorytu skóry
· podwójny podbródek

WSKAZANIA DO ZABIEGU NA CIAŁO, PROGRAMY KOSMETYCZNE

· cellulit
· zlokalizowany tłuszcz
· zodelowanie sylwetki
· luźna skóra
· castój wody, uczucie ciężkości

PROGRAMY MEDYCZNE

· obrzęk limfatyczny
· blizny świeże
, zwłókniałe
· zaparcia
· postępowanie po liposukcji
· postępowanie po mastektomii
· bóle mięśni
· przykurcze
· zapalenie ścięgien
· zaburzenia czucia
· kontuzje, urazy
· przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego
· odnowa biologiczna

Przeciwwskazania do zabiegu ICOONE

Choroba nowotworowa, ostre choroby wątroby i nerek, ciąża do 3 miesiąca, karmienie piersią, terapia hormonalna, menstruacja, stany zapalne, choroby infekcyjne, przepukliny, botoks, wypełniacze, żylaki, wystające znamiona barwnikowe, tłuszczaki, guzki.

Przeciwwskazania do zabiegu ICOONE laser

Epilepsja, leki i zioła fotouczulające, uczulenie na światło, ciąża

Cennik zabiegów

 • jeden zabieg
 • Drenaż i 2 fokusy (40 min) 350 zł
 • Drenaż i 3 fokusy (50 min) 400 zł
 • Drenaż i 4 fokusy (60 min) 450 zł
 • Drenaż (20 min) 150 zł
 • Twarz (30 min) 200 zł
 • pakiet 5 zabiegów
 • Drenaż i 2 fokusy (40 min) 1575 zł
 • Drenaż i 3 fokusy (50 min) 1800 zł
 • Drenaż i 4 fokusy (60 min) 2025 zł
 • Drenaż (20 min) 675 zł
 • Twarz (30 min) 900 zł
 • pakiet 10 zabiegów
 • Drenaż i 2 fokusy (40 min) 2975 zł
 • Drenaż i 3 fokusy (50 min) 3400 zł
 • Drenaż i 4 fokusy (60 min) 3825 zł
 • Drenaż (20 min) 1275 zł
 • pakiet 15 zabiegów
 • Drenaż i 2 fokusy (40 min) 4200 zł
 • Drenaż i 3 fokusy (50 min) 4800 zł
 • Drenaż i 4 fokusy (60 min) 5400 zł
 • Drenaż (20 min) 1800 zł

KOSTIUM do zabiegów 90 zł
*do pakietów 10x i 15x kostium w cenie.

Rekomendacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce vel ullamcorper quam. Nullam feugiat rhoncus massa, non condimentum orci fringilla ut. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer pharetra maximus fringilla.

Anna Kowalska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce vel ullamcorper quam. Nullam feugiat rhoncus massa, non condimentum orci fringilla ut. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer pharetra maximus fringilla.

Anna Kowalska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce vel ullamcorper quam. Nullam feugiat rhoncus massa, non condimentum orci fringilla ut. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer pharetra maximus fringilla.

Anna Kowalska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce vel ullamcorper quam. Nullam feugiat rhoncus massa, non condimentum orci fringilla ut. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer pharetra maximus fringilla.

Anna Kowalska

Co słychać w Fox Beauty Team?

zabieg na twarz, RuFei Sea Salt Peel, Fox Beauty Team

RuFei Sea Salt Peel

Witaj w Naszej Specjalnej Serii Pielęgnacyjnej – Rewolucji Nawilżania Skóry! RuFei Sea Salt Peel, czyli terapia solą morską to pielęgnacja skóry skupiająca się głównie na

Zobacz
zabieg na twarz, głębokie nawilżenie, Fox Beauty Team

Water Doll Therapy

Poznaj tajemniczą terapię dla skóry suchej „Water Doll”, która zapewnia głębokie nawilżenie. Dzięki potężnej mocy nawilżającej, fale wilgoci docierają bezpośrednio do głębokich warstw skóry, skutecznie

Zobacz
zabieg na twarz, maseczka ze złota, 24-karatowe złoto, Fox Beauty Team

RuFei Gold Rejuvenation

Odkryj naszą ekskluzywną serię Rufei Gold Rejuvenation – „Złota Fontanna Młodości”.To fenomenalna rewolucja na globalnym rynku kosmetycznym, przynosząca nowy trend „złotej urody”. Poczuj moc 24-karatowego

Zobacz

Czy szukasz marzeń?
Czy dostrzegasz szczegóły piękna?
Piękno to wewnętrzna moc.
Blask zdrowego ciała.
Spójność w niespójności.
Fox Beauty Team.
Sprawdzeni.
Pogodni. Chcą być najlepsi. I są.

Umów wizytę w Fox Beauty Team

kontakt@foxbeutyteam.pl